کریپتولند – کسب در آمد بیتکوین – ساتوشی
Image default
استخراج الکترونیوم

آموزش ثبت نام و کسب درآمد از الکترونیوم – Electroneum

الکترونیوم یک توکن معتبر در صرافی های جهان و یک رمز ارز موفق و با سابقه درخشان می باشد. الکترونیوم که با نام اختصاری ETN شناخته می شود، امروزه طرفدار زیادی در بین استخراج گران و تریدر ها (معامله گران) پیدا کرده. رشد و سقوط منظم و سابقه درخشان را میتوان از علل محبوبیت این رمز ارز دانست.

الکترونیوم ارزش چندانی نداشته و امروز که در حال نگارش این مطالب هستیم، چیزی حدود 13 سنت ارزش دارد ولی در عین حال رشد منظمی داشته و ار نظر کارشناسان این رمز ارز در آینده روند سعودی را حفظ خواهد کرد.

روش کسب درآمد

به دو روش میتوان الکترونیوم را استخراج کرد، اپلیکیشن موبایل که انحصارا تولید خود الکترونیوم بوده و میتوان با خیال راحت به آن اعتماد کرد و روس دوم استفاده از استخر های استخراج به وسیله کامپیوتر و دستگاه های اسیک مخصوص استخراج است که ما بحث نیمه حرفه ای را دنبال می کنیم و از روش استخراج به وسیله موبایل و لپ تاپ استفاده می کنیم.

امنیت : الکترونیم از دقت و امنیت بالای برخوردار بوده و کیف بون اختصاصی خودش را دارد، البته بعد از رسیدن به 100 ETN میتوانید  استخراج تان را به کیف پول شخصی خودتان منتقل نمایید و همچنین میتوانید به کیف پول فیزیکی الکترونیم نیز منتقل کنید، به این صورت که کیف پول شما به صورت یک فایل PDF قابل دانلود بوده و میتوانید چاپ کرده و همراه خود داشته باشید.

درآمد : امروز 26 مهر 1397 ، تنها به وسیله اپلیکیشن موبایل روزانه با 18 ساعت فعالیت 40 تا 70 ETN درآمد داشتیم، چیزی در حدود 1 دلار که بسیار مطلوب است. البته باز هم لازم به ذکر است، پیشنهاد کارشناسان و شخص بنده نگهداری کردن از الکترونیوم ها می باشد. یعنی تبدیل به ارز دیگری انجام نشود! به این دلیل که درآینده نزدیک ارزش بالایی خواهد پیدا کرد و فرض را بر این بگذارید که شما دارید سرمایه گذاری می کنید و سرمایه اولیه شما یک موبایل و وقت است.

ثبت نام در الکترونیوم

ابتدا آدرس ایمیل و پسوردتان را وارد کرده و تیک Im not robot را برنید. سپس Create account

توجه : پسورد باید 8 رقم و تلفیق از عدد حرف کوچک و حرف بزرگ انگلیسی باشد.

حالا باید به ایمیل خود رجوع کرده و به ایمیل دریافتی از الکترونیوم رفته و بر روی لینک تاییدیه کلیک کرده تا ایمیل تان تایید شود.

با صفحه مقابل روبرو می شوید و Im not robot را تایید کنید و Confirm account را بزنید.

حالا به مرحله تایید شماره موبایل می رسیم. باید پس از انتخاب کشور ایران ، شماره موبایل تان را بدون 0 ابتدا وارد کرده و تایید کنید و منتظر پیامک تایید باشید. یک کد مانند تصویر زیر برای شما ارسال می شود.

حالا کد را مانند تصویر در کادر وارد کرده و تایید نمایید. تا شماره تماس تان تایید شود.

حالا به مرحله کد تایید دو مرحله ای رسیدیم، شما باید یک کد 5 رقمی انتخاب کنید که رمز امنیتی بوده و در تمام مراحل، یعنی هر بار ورود یا چک کردن موجودی و انتقال باید هر بار تایید شود. از این کد محافظت کنید ! مانند تصاویر زیر پیش بروید.

یکی از مزایای این سیستم، زیرمجموعه گیری متقابل است. یعنی شما با وارد کردن کد زیرمجموعه طرف مقابل، 1% از درآمد تان به فرد مقابل تعلق می گیرد و در عین حال 1% از درآمد طرف مقابل به شما می رسد. در این صورت 2% الکترونیوم، مازاد بر درآمد های شما از طرف الکترونیوم بین شما دو نفر تقسیم می شود.

حالا چرا مزایا ؟ معمولا در سیستم های زیر مجموعه گیری، فرد ابتدایی درآمدش هر روز بیشتر می شود و دست به هر دروغی می زند تا دیگران را زیرمجموعه خود کند و به نوعی سواستفاده صورت می گیرد. ولی در این سیستم زیرمجموعه گیری و زیرمجموعه شدن اختیاری و مفید برای هر دو طرف است.  کد زیرمجموعه من : A55CF5

سوالی دارید ؟

09359341290 یا عضو کانال تلگرام ما شوید > CryptoLandFarsi کلیک کنید

۴ comments

Leave a Comment