کریپتولند – کسب در آمد بیتکوین – ساتوشی
Image default
اطلاعات عمومی

استخراج بیت کوین به زبان ساده

این روز ها با توجه به رشد ارزش بیت کوین یا دیگر رمز ارز ها کثری از جامعه دست به کار برای استخراج بیت کوین شده اند. در این مطلب از کریپتولند میخواهیم استخراج را به زبان ساده و ملموس شرح دهیم.

ابتدا مختصری از بیت کوین بدانید

بیت کوین یک واحد پول مجازی بدون پشتوانه بر پایه بلاکچین می باشد که هیچ کشوری بر آن نظارت ندارد. بیت کوین ها از راه استخراج به دست می آیند که در ادامه توضیح خواهیم داد. سپس در بازار صرافی ها خرید و فروش می شود. امروزه خیلی از صرافی های ایرانی و خارجی بیت کوین را به رسمیت شناخته و آن را خرید و فروش می کنند. به عنوان مثال شرکت خودرو سازی بنتلی و بوگاتی امروزه از بیت کوین پشتیبانی کرده و محصولات خود را با واحد ارز بیت کوین خرید و فروش می کنند.

استخراج یعنی چه ؟

به زبان ساده میتوان گفت : شما یک معدن الماس بی نهایت را تصور کنید که هر فرد آزادانه میتوانید به واسطه ابزار ها و تلاشی که می کند، مقدای الماس بدست آورد و به راحتی خرید و فروش کند. بیت کوین هم به همین صورت است منتهی الماس مجازی است که البته به اسم طلای مجازی مشهور است.

در بلاکچین مسائل ریاضی بسیار سختی وجود دارد که شما به واسطه ابزار و تلاشتان میتوانید بخشی یا کل مسئله را حل نمایید و در ازا مقدای بیتکوین تحویل بگیرید. حال چرا اسطلاح استخراج ؟

همانطور که گفتیم بیت کوین بر پایه بلاکچین طراحی شده است. هنگامی که یک استخراج کننده قادر به حل یک مسئله شد، یعنی یک بلاک را خورد کرده است و پاسخ آن را با سایر گره های استخراج به اشتراک می گذارد و این کار یک عمل قانونی است.هر زمان که یک استخراج کننده یک مسئله را حل می کند (بلاک را خورد می کند) ۱۲٫۵ بیت کوین پاداش می گیرد و این مقدار به گردش در می آید.

در گذشته قیمت هر بیت کوین 7 دلار بوده و امروز که این مطلب را نگارش می کنیم قیمت هر بیت کوین به بیش از 6500 دلار رسیده این اتفاق کمتر از 4 سال رخ داده است و همچنان بیت کوین سیر صعودی دارد. اما یک مساله وجود دارد، همانطور که طی سالیان محبوبیت بیت کوین افزایش یافته، بر تعداد ماینر ها یا معدن چی ها ( استخراج کننده ها) افزوده شده و از طرفی دولت ها نیز تن به این راه داده اند و سختی استخراج چندین برابر شده.

در گذشته هر فرد به تنهایی با یک سیستم خانگی قادر به استخراج بیت کوین بوده ولی امروزه علاوه بر سیستم های استخراج که مختص حل مسائل بیت کوین هستند، شما نیاز به یک گروه یا به اصطلاح استخر استخراج نیاز دارید تا به صورت دسته جمعی شروع به خورد کردن یک بلاک کنید (حل یک مساله) چون امروز خورد کردن یک بلاک تقریبا غیر ممکن است مگر اینکه تعداد زیادی دستگاه استخراج داشته باشید.

به زبان خیلی ساده تر ، حدودا امروزه در اعماق معدن قرار داریم و به لایه های ضخیم زمین رسیده ایم و پیدا کردن یک الماس قبل از دیگران کار بسیار سختی شده و نیاز به تعدادی دوست در این مسیر دارید و باید طمع را کنار بگذارید.

دانلود کریپتوتب>>

در میان این همهمه های استخراج بیت کوین افرادی بی سروصدا در حال استخراج بیت کوین با لپ تاپ یا گوشی خود هستند و به واسطه همکاری تعداد زیادی از کاربران در بیت کوین ها سهیم می شوند. درسته که از دستگاه های مخصوص استخراج درآمد کمتری دارند. اما امروز یک دستگاه استخراج بیت کوین با قدرت استخراج 3 دلار در روز حدود 700 دلار قیمت دارد.

اما هر روزه با افراد زیادی برخورد می کنم که به واسطه لپ تاپ یا موبایلشان به درآمد های میلیونی رسیده اند. اگر شما هم از سرمایه کافی برخوردار نیستید و صبر استقامت بالایی دارید، حتما کریپتو تب را امتحان کنیدروش کار با کریپتو تب

ویدیو آموزشی کریپتو تب :

شاید این مطالب به کارتان آمد...

استخراج بیت کوین رایگان با BTConline

admin

آموزش اپلیکیشن Pivot – کسب درآمد از شبکه اجتماعی

admin

کسب درآمد بیت کوین رایگان با اپلیکیشن Pivot

admin

Leave a Comment