کریپتولند – کسب در آمد بیتکوین – ساتوشی
Image default
آموزش BTConline

استخراج بیت کوین رایگان با BTConline

BTConline جدیدترین و سریعترین  سیستم استخراج بیت کوین رایگان با کامپیوتر و موبایل بر پایه پردازنده (CPU) می باشد که فعلا سرعت استخراج بسیار بالایی داشته و در عین حال واریزی ها کاملا منظم انجام شده و تیم کریپتولند، صحت امنیت این سیستم را تایید می کند.

اگر هنوز اطلاعی از کسب درآمد اینترنتی به دلار آَشنایی ندارید، مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

شروع کسب درآمد

قبل از هر چیز شما نیاز به یک کیف پول مجازی دارید، جهت ساخت کیف پول بلاکچین، ( کیف پول مخصوص بیت کوین ) بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

پس از ساخت کیف پول بر روی دکه زیر کلیک کرده تا ثبت نام را آغاز کنید ، ثبت نام هیچ نیازی به ایمیل و پسورد یا شماره موبایل نداشته و تنها با آدرس کیف پول و یک کد 4 رقمی انجام می پذیرد.

وارد کیف پول شوید و آدرس کیف پولتان را کپی کنید، مانند تصویر زیر (روی تصاویر کلیک کنید)

ثبت نام تکمیل شد ! حالا شما وارد فضای کسب درآمد BTConline شده اید. میبینید که یک فضای کاملا ساده و روان در اختیار شماست. در نگاه اول به صفحه با سرعت بالای استخراج مواجه می شوید که تیم ما بدون هیچ زیر مجموعه ای توانسته طی 4 ماه 1 بیت کوین استخراج کند! شگفت انگیز است، نه ؟  درادامه بخش های سیستم را شرح خواهیم داد، با ما باشید.

شما میتوانید در کنار استخراج انفرادی، به واسطه لینک معرف (زیر مجموعه گیری) دوستانتان را نیز از این فرصت طلایی مطلع کنید و در کنار استخراج خودتان، 10% از استخراج زیر مجموعه هایتان هم به ارث خواهید برد.

نکته : کمترین میزان درآمد برای انتقال به حساب شخصی یا تبدیل به تومان 0.006 بیت کوین می باشد.

همین حالا ثبت نام را آغاز کنید و فرصت را از دست ندهید : ثبت نام

شاید این مطالب به کارتان آمد...

آموزش اپلیکیشن Pivot – کسب درآمد از شبکه اجتماعی

admin

کسب درآمد بیت کوین رایگان با اپلیکیشن Pivot

admin

استخراج بیت کوین به زبان ساده

admin

۶ comments

Leave a Comment