کریپتولند – کسب در آمد بیتکوین – ساتوشی
Image default
کریپتو تب

شروع کسب درآمد از کریپتوتب

فقط چند قدم تا میلیونر شدن ! این روز ها کسی که بیشتر کار میکند، ثروتمند تر نخواهد بود. با پیشرفت علم و تکنولوژی این روزها هرچه دانش بیشتری داشته باشید، زودتر به اهدافتان خواهید رسید. کریپتوتب یکی از راه های کسب درآمد امروزی است که با صرفی کمی وقت و داشتن موبایل و کامپیوتر به راحتی میتوانید به درآمد های میلیونی برسید. اگر نیاز به آشنایی بیشتر با کریپتوتب داشتید میتوانید به مطلب : کریپتو تب چیست ؟ مراجعه فرمایید.

در کامپیوتر : برای شروع کافیست به آدرس بالا رفته و مرورگر کریپتوتب را دانلود و نصب نمایید.

در موبایل : کافیست روی لینک بالا کلیک کرده و سپس از منو گزینه “CRYPTOTAB” را انتخاب نمایید و در مرحله بعد Webapp را بفشارید.

معمولا در کنار مرورگر کامپیوتر، از مرورگر موبایل هم استفاده میکنند که پردازش شما را دوبرابر خواهد کرد. بدون نیاز به افزونه فقط با اجرا کردن وب اپ از سایت کریپتواپ در موبایل و لاگین به اکانتتان میتوانید پردازش کنید.

اول ثبت نام !

ثبت نام کار بسیار راحتی بوده و در چند مرحله ساده قابل انجام است. پس همین حالا شروع کنید.

قدرت پردازش : هرچه بیشتر باشد ، پردازش شما سریعتر انجام می شود. گاهی اوقات فشار پردازش به سیستم بیش از اندازه می شود، یا شما درحال انجام کارهای سنگینی درکنار استفاده از کریپتو تب هستید. پس درجه پردازش را کمتر می کنید تا به کارهای دیگر تان برسید.

ثبت نام : ثبت نام فقط با چند کلیک صورت میگیرد و شما نیاز دارید از اکانت های خودتان برای ورود استفاده نمایید. فرضا جیمیل که اکثر ما از آن استفاه می کنیم.

زیر مجموعه : اسم زیر مجموعه که می آید همه به یاد سیستم های هرمی می افتند. اما اینجا اینطور نیست، زیر مجموعه ها به درآمد شما اضافه نمی کنند. فقط قدرت پردازش شما را چند برابر میکنند که این یکجور تقدیر این سیستم از شماست چون شما با معرفی دیگران موجب افزایش قدرت این سیستم شده اید.

لینک معرفی : هرکاربر یک لینک معرفی منحصر به فرد دارد. این لینک را در صفحه نخست پردازش اکانتتان در کریپتوتب خواهید دید. جهت جذب زیر مجموعه، کافیست لینک خودتان را به دیگران معرفی نمایید. برای این کار به راحتی میتوانید از طریق تلگرام و اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی کمک بگیرید، همچنین میتوانید یک وبلاگ رایگان بسازید و مجاز هستید از مطالب وبسایت ما کپی کنید و کسب و کار خودتان را راه اندازی نمایید.

بوکمارک : حتما آدرس صفحه این که در آن پردازش میکنید را بوکمارک کنید که علاوه بر راحتی پردازش در روزهای بعد، کمی به قدرت پردازش شما افزوده خواهد شد و باهربار روشن کردن سیستم، پردازش خودکار اجرا می شود.

بعد از این، کسب درآمد به پشتکار خودتان بستگی دارد. میتوانید جهت مشاوره با شماره تماس 09359341290 در تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

ویدیو آموزشی کریپتو تب :

شاید این مطالب به کارتان آمد...

کسب درآمد بیت کوین رایگان با اپلیکیشن Pivot

admin

روش برداشت از کریپتو تب و تبدیل به دلار یا ریال

admin

روش افزایش هش ریت پردازنده – استخراخ با کریپتو تب

admin

Leave a Comment