کریپتولند – کسب در آمد بیتکوین – ساتوشی
Image default
اپلیکشن PIVOT

کسب درآمد بیت کوین رایگان با اپلیکیشن Pivot

بیت کوین یک واحد پول مجازی (رمز ارز) بر پایه بلاکچین می باشد که تنها با روش استخراج به دست می آید. پیشنهاد می کنیم اگر هنوز در مورد عمل استخراج اطلاع کافی ندارد، در مطلب گذشته در مورد “استخراج به زبان ساده” توضیحاتی داده ایم.

روش های مختلفی جهت استخراج بیت کوین به صورت رایگان وجود دارد که اکثرا متاسفانه کلاه برداری و اسکم می باشد. در حال حاظر “کریپتوتب” و ” اپلیکیشن Pivot ” از با سابقه ترین و معتبر ترین سیستم های کسب درآمد بیت کوین بدون سرمایه گذاری بوده که ما در دراز مدت آنها را زیر نظر گرفته و برداشت داشته ایم. بیتکوین چیست؟

در واقع اپلیکیشن PIVOT یک شبکه اجتماعی مختص رمز ارز ها و فعالان این حوزه است و در کنار اشتراک اطلاعات با دیگران، مقداری هم کسب درآمد خواهید کرد که در ادامه شرح این موضوع را خواهید خواند. شک و شبهه این در این مورد که این سیستم چطور بدون استخراج بیت کوین رایگان می دهد، وجود دارد که در ادامه خواهید خواند.

از جمله مطرح ترین سرمایه گذاران اپلیکشن پایووت Binance Labs, Huobi, LD Capital, INBlockchain و Link VC می باشند که به ازا رشد و بهبود شرایط فعالان حوزه رمز ارز ها، روزانه سرمایه ای را به اشتراک میگذارند.

روش کسب درآمد بیت کوین با اپلیکیشن موبایل Pivot دانلود و آموزش تخصصی Pivot

این اپلیکیشن هیچ هزینه ای نداشته و صرفا به وسیله موبایلتان میتوانید به کسب درآمد به پردازید.

Pivot چطور کار می کند ؟

اپلیکیشن Pivot در واقع یک شبکه اجتماعی محتوا محور بوده که کاربران به صورت آزادانه میتوانند مطلب و تصاویر خود را به اشتراک گذاشته با دوستان خود تبادل نظر کنید، در مورد تحلیل رمز ارز ها و شناخت بهتر شرایط ماینینگ و سرمایه گذاری کسب اطلاعات نمایید. در کنار این فعالیت ها روزانه با معرفی این اپلیکیشن به دوستان کسب درآمد کنید.

از نمونه های عام این چنین اپلیکیشن ها میتوان به اینستاگرام و پینترست اشاره کرد که درآمدی ندارند اما کاربرد یکسان دارند.

Pivot تلفیقی از وبسایت اشتراک محتوا Reddit و سیستم استخراج بیت کوین Coindesk است

در اپلیکیشن Pivot روزانه 4 بیتکوین ببین تمام کاربران به اشتراک گذاشته می شود و به میزان فعالیت و بازدید از پست های شما، واحدی به نام پاور Power به شما تعلق می گیرد. در انتهای هر روز به میزان پاور که دریافت کردید، مقداری از 4 بیت کوین به حساب شما شارژ می شود. فرضا اگر میزان پاور شما به 2% کل کاربران برسد، به شما 2% از 4 بیت کوین تعلق می گیرد. واحد پرداخت اپلیکیشن پیووت ساتوشی می باشد (مانند سنت در دلار) که کمترین واحد شمارش بیت کوین می باشد، اگر در مورد ساتوشی اطلاعی ندارید میتوانید به مطلب “ساتوشی چیست؟” مراجعه فرمایید.

روش کسب درآمد بیت کوین با اپلیکیشن موبایل Pivot دانلود و آموزش تخصصی Pivot

شاید این مطالب به کارتان آمد...

استخراج بیت کوین رایگان با BTConline

admin

آموزش اپلیکیشن Pivot – کسب درآمد از شبکه اجتماعی

admin

کسب درآمد دلاری با موبایل – کریپتوتب اندروید

admin

Leave a Comment