کریپتولند – کسب در آمد بیتکوین – ساتوشی
Image default
کریپتو تب

کسب درآمد دلاری با موبایل – کریپتوتب اندروید

همانطور که پیشتر نیز در مطلب “کریپتوتب چیست؟” خواندید، کریپتو تب با سابقه ترین و معتبر ترین سیستم کسب درآمد با استفاده از پردازنده (CPU) است که با در اختیار داشتن یک موبایل یا کامپیوتر و اتصال به اینترنت، بدون هیچ تلاشی میتوان کسب درآمد کرد. به این صورت که شما برای مدتی پردازنده موبایل یا کامپیوتر خود را در اختیار کریپتوتب قرار داده و سیستم به استخراج بیت کوین می پردازند. هرچه وقت بیشتری صرف کنید ، درآمد بیشتری خواهید داشت. امروزه هر بیت کوین 6900 دلار امریکاست و میتوانید بیت کوین استخراج شده خود را در صرافی ها به دلار یا ریال ایران نیز تبدیل کنید. بیت کوین چیست ؟

روش کسب درآمد در اندروید

  1. ابتدا بر روی دکمه مقابل کلیک کرده و مرورگر کریپتوتب را در گوشی خود دانلود و نصب نمایید : دانلود کریپتوتب
  2. پس از نصب و اجرا اپلیکشن موبایل خواهید دید کاملا فضایی شبیه به مرورگر کروم دارد، با این تفاوت که سرعت استخراج تا 8 برابر بیشتر شده! پس از ورود شما کافیست بر روی Webapp کلیک کرده و از طریق اکانت گوگل خودتان، وارد شوید و تمام ! یا در همان صفحه نخست دکه آبی Sign in را بفشارید و اکنت گوگل خود را متصل نمایید.
  3. حالا مانند آموزش کامپیوتر ، قدرت پردازش را تا انتها بکشید و بگذارید عملیات استخراج انجام شود.

 

اگر هنوز در مورد رمز ارز ها و روش استخراج یا کسب درآمد از اینترنت شک و شبهه ای باقیست. میتوانید به مطلب “استخراج به زبان ساده” مراجعه نمایید.

شاید این مطالب به کارتان آمد...

کسب درآمد بیت کوین رایگان با اپلیکیشن Pivot

admin

Leave a Comment