مجله مانترا
مجله اینترنتی مد و زیبایی مانترا بوتیک

خرید و واردات عمده پوشاک از ترکیه – پخش عمده لباس ترک

0 65,918

جهت برسی جدیدترین محصولات به همراه فیمت و شرایط خرید عضو کانال شوید.

گروه تجاری پخش عمده لباس مانترا بوتیک با ۱۲ سال سابقه، از امروز آماده خدمات رسانی به تمامی کسبه و هم وطنان عزیز می باشد. واردات، بازرگانی،خرید و ترخیص کالا از گمرک از جمله خدمات گروه ما بوده و با کمترین نرخ لیر و کارمزد می توانید خرید اجناس مورد نیاز بوتیک یا مزون خود را به صورت اینترنتی و سریع انجام دهید.

واردات و پخش عمده لباس از ترکیه، سود خوب با خرید خوب

گروه مانترا سالها در امر واردات، پخش عمده لباس و ترخیص کالا های کلان برای عمده فروشان و پخش کنندگان فعالیت داشته و از امروز آماده انجام خرید های مزون ها و بوتیک های ایرانی نیز می باشد. همچنین علاوه بر خرید از تولیدی های استانبول، میتوانید از سایت ها و حراجی ها نیز خرید نمایید و علاوه بر این خدمات، اگر قبلا به ترکیه سفر داشته اید، همکاران ما در دفتر استانبول میتوانند به آدرس های مورد نظر شما رجوع کرده و کالای مورد نیاز شما را تحویل گرفته و به آدرس شما ارسال کنند.

همچنین پلن های خاصی برای عمده فروشان بازار در نظر داریم، سرعتی و شرایط تسویه حساب و کارگو بسیار به صرفه با تخفیفات معقول. شرایطی هم برای خرید پوشاک در مزایده ها در نظر گرفته شده که بسیار مناسب فروشگاه های زنجیره ای با تیراژ خرید بالا می باشد.

شماره تماس واحد پشتیبانی : ۰۹۳۵۹۳۴۱۲۹۰
جهت اطلاع از شرایط خرید عمده از استانبول و بازدید از نمونه کار ها به کانال تلگرام مانترا مراجعه نمایید ID : @Mantratredny
80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.