استایل مونوکروم چیست؟ سایه روشن یا یک رنگ

0 115

اگر این ایده را دوست دارید و می خواهید بدانید که چگونه می توان سایه های مختلف از یک رنگ را ترکیب کرد و به یک ظاهر متفاوت مونوکروم Monochrome به وجود آورد. بهتر است بدانید که استایل مونوکروم نباید این طرز فکر یا حس و به شما بده که استایلتون باید سر تا پا یک رنگ و کسل کننده باشد! می توانید با ترکیب یک رنگ از تنالیته های مختلف به راحتی خوش پوش و قد بلند به نظر برسید! پیشنهاد می کنم با این مقاله در مجله مانترا همراه باشید.

برخى از برندها و تاثیرگذاران دنیاى فشن به ما نشان دادند که چگونه لباس هاى هماهنگ بپوشیم، و با رنگها بازى کنیم! بازى با رنگها براى اکثر خانم ها یا حتى آقایون در استایلشون از مفرح ترین کارها است. بدیهى است که خیلى از روزهای پر مشغله مانع انتخاب صحیح رنگ ها و لباس ها مى شود. پس باید دنبال راه چاره اى براى جلوگیری از روزمرگى در لباس هایمان باشیم.

بیشتر بخوانید:  استایل سرتاپا قرمز - راهنمای یک سبک جسورانه

ترکیب مونوکروم، ترکیب تنالیته هاى مختلف رنگها است، این رنگها در لباس ها واکسسورى ها به راحتى قابل استفاده است و در حالیکه همیشه هم دوست داشتنى و عامه پسند است. استایل های مونوکروم منوط به پوشیدن لباس سرتاپا سفید و سرتاپا مشکی نیست. تمام پوشش شما باید از سایه بندی های یک رنگ خاص باشد ( می تواند هر رنگی باشد). به طور مثال تمام پوشش به رنگ آبی است، این پوشش می تواند از یک رنگ آبی یا تنالیته های مختلفی از رنگ آبی باشد.

بیشتر بخوانید:  چطور مشکی بپوشیم ؟

هنگامی که می خواهید رنگ لباس را انتخاب کنید به رنگ چشم، رنگ پوست و رنگ موها توجه کنید و پس از آن می توانید به راحتی رنگ مناسب خود را انتخاب کنید. و بهتر است با رنگ های خنثی شروع کنید. پیشنهاد طراحان لباس برای جذاب تر شدن استایل مونوکوروم ،ترکیب بافت‌هایی همچون؛ بافتنی، چرم، جیر، کشمیر، ابریشم، مخمل، کتان و … است، به این شکل که هر لایه از لباس‌های رو مانند پلیور، کت، بارونی , پالتو را از بافت‌های مختلف براق و مات یا برجسته و صاف انتخاب کنید، در ترکیب‌های زمستانی گزینه‌های بیشتری برای لایه لایه پوشیدن دارید.

بیشتر بخوانید:  چگونه یک استایل زنانه سرتا پا سفید داشته باشیم؟

زیبایی و کاربردی بودن لباس های تک رنگ در فصل بهار بیشتر از هر موقع به چشم میاد و دلیل خوبی برای انتخاب آن ها در تعطیلات نوروزی، آخر هفته ها یا سفر های کوتاه است با این روش دیگر دغدغه چی پوشیدن را ندارید. و همچنین برای حمل ساک های مسافرتی، جمع و جورترین حالت ممکن است.

میتوانید جهت تهیه یک استایل مونوکروم به فروشگاه اینترنتی مانترا بوتیک » رجوع کرده و با استفاده از فیلتر ها، رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید تا تمام لباس های از آن دست لیست شوند. در ادامه نمونه محصولات آبی که یکی از راحت ترین ست ها می باشد را قرار می دهیم.

[urlpreviewbox url=”https://mantrabutik.com/shop/bluz/%d8%b4%d9%88%d9%85%db%8c%d8%b2-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d9%87/”/]

[urlpreviewbox url=”https://mantrabutik.com/shop/leggings/%d8%b4%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%db%8c%d9%86-%d8%b3%d9%88%d9%be%d8%b1-%d8%ac%d8%b0%d8%a8/”/]

[urlpreviewbox url=”https://mantrabutik.com/shop/shoes-bag/%da%a9%d9%81%d8%b4-%d9%85%d8%ac%d9%84%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%b4%da%a9%d8%a7-%d8%a2%d8%a8%db%8c/”/]

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار