ضمانت نامه محصولات

هدف ما لذت شما از یک خرید آنلاین است

در راستای حس اعتماد و رضایت مشتری ها، چنانچه تا ۴۸ ساعت پس از تحویل کالا از جنس یا سایز کالا احساس نارضایتی داشتید یا کالا در مسیر ارسال دچار لکه یا پارگی شده بود، میتوانید مورد را به همراه کد رهگیری خریدتان به واحد پشتیبانی ارائه کنید و سپس پست کنید، در صورت نیاز کالا تعویض شده و تا ۲۴ ساعت دوباره خدمت شما ارسال می شود و درصورتی که نیار به عودت کالا داشته باشید هزینه خرید شما به شماره حساب شما برگشت داده می شود.

جهت عودت کالا حتما به موارد زیر دقت داشته باشید! در غیر این صورت هزینه کالا قابل بازگشت نخواهد بود.

انصراف: در صورتی که مرسوله با مشخصات وبسایت مانترا بوتیک مغایرت داشته باشد (مارک،جنس پارچه،رنگ) حدالامکان از باز کردن پلمپ مرسوله خوداری کنید و در صورتی که محصول را از بسته بندی بیرون آوردید جعبه، رسید پستی و صورت حساب را دور نریخته و همچنین در صورت مخدوش کردن جعبه ، رسید یا فاکتور، ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.

سایز: درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

روش ارسال/بازگشت محصول

محصول را در بسته بندی مانترا بوتیک قرار داده و به اداره پست منطقه خود مراجعه کرده و سپس درخواست پست پیشتاز کنید. فقط در این صورت هزینه مرجوعی کالا هم به علاوه هزینه کالا به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

رسید پستی خود را به برگه صورت حساب منگنه کنید!

کالا را به خوبی در پکیج مانترابوتیک بسته بندی کنید!

در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید!

از ارسال کالا بدون هماهنگی با مانترا بوتیک جدا خوداری کنید!

[TS_VCSC_Icon_Flat_Button button_style=”ts-color-button-alizarin-flat” button_text=”اینستاگرام” icon=”fa fa-instagram” tooltip_content=”ما را در اینستاگرام همراهی کنید” tooltip_style=”ts-simptip-style-purple” link=”url:https%3A%2F%2Finstagram.com%2Fmantra.boutique||target:%20_blank|”][TS_VCSC_Icon_Flat_Button button_style=”ts-color-button-peter-river-flat” button_text=”پشتیبانی آنلاین” icon=”fa fa-user-circle-o” tooltip_content=”سوالی دارید ؟” tooltip_style=”ts-simptip-style-purple” link=”url:%23!|||”]
جهت
بستن

سبد خرید

Viewed

Recently Viewed

بستن

از اینکه شما وارد شدید خوشحالیم !

اطلاعات شخصی شما برای بهبود تجربه شما در این سایت و برای مدیریت دسترسی به حساب کاربری و یا دیگر اهداف ذکر شده در سیاست حفظ حریم خصوصی استفاده می گردد.

قبلا ثبت نام کردید؟

دسته بندی ها