کتان بنگال - کشی

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

خرید لباس کتان کش جنس کتان بنگالین تمام کش

پارچه کتان بنگال چیست ؟

هر شیک پوشی توانایی خرید یا دوخت محصولات ابریشم طبیعی را ندارد، زیرا قیمت پارچه با کیفیت پایین نیست. با این حال، می توانید یک جایگزین عالی پیدا کنید – بنگال. این پارچه از نظر زیبایی و دلپذیری کم ندارد. همچنین قیمت مناسبی برای آن دارد. پارچه بنگال نام بسیار زیبایی داشت که سال ها پیش در قسمتی دورافتاده از هند سرچشمه گرفت. خانم های اروپایی نتوانستند در برابر زیبایی و کاربردی بودن اقلام جدید و همچنین قیمت مقرون به صرفه آن در مقایسه با ابریشم طبیعی مقاومت کنند.

علاوه بر این، پارچه در اصل از نخ ابریشم بود که به آن نجیب‌تر می‌داد. متعاقباً برای کاهش قیمت کالاها، ابریشم شروع به جایگزینی مشتقات کمتر آبرومند کرد تا هزینه را به حداقل برساند و بیشترین سود را به دست آورد.

تولید شده با استفاده از بافتنی مخصوص که الگوی جالبی را به شکل دامن بنگال ایجاد می کند. یک ماده روان نسبتا متراکم که نازک ترین آن برای دوخت لباس بهترین است: کارخانه ها گونه های مختلفی از بنگالینا را تولید می کنند. قفسه ها را می توان در هر رنگ و طرحی یافت، بنابراین به راحتی می توان هر نوع پارچه و رنگی را تولید کرد.

کتان بنگال اسپان چیست ؟

پارچه بنگال از مواد اولیه متفاوتی تولید میشود که در آن نوع نخ و تکمیل فرق میکنه، بهترین نوع پارچه بنگال از جنس پنبه یا همان کتان میباشد اما در بازار ایران به دلیل قیمت پایین و مقاوت کیفیت بالا از نخ اسپان به جای پنبه استفاده میشود.

خرید شلوار کتان بنگالین – خرید شلوار کتان کشی – خرید لباس کتان بنگال – پارچه کتان بنگال

پارچه بنگالین چیست . قیمت پارچه شورت مردانه . قیمت پارچه لاکرا دیجی کالا . فروش پارچه کیلویی . پارچه شورت از کجا بخرم
قیمت پارچه تریکو در بازار بزرگ تهران

اطلاعات بیشتر ...